Obserwatorzy

środa, 27 stycznia 2016

Nie mogę sie wysrać?! :O

27 stycznia - Dzień Dialogu z Islamem, Dzień Pamięci Ofiar Nazizmu, Światowy Dzień Trędowatych 

Nie mogę się wysrać?! :O

Cześć, cześć, cześć :D
Jak tam wam mija dzień?
Masz czasami tak, że nie dajesz rady przez kilka dni się ,,wypróżnić'' ale jak już ci sie zachce to, tak potrafi docisnąć  cię do toalety, że mógłbyś w niej utknąć :D
Tak też znam to uczucie. 
To przez ten metabolizm. Nosz jak on życie potrafi uprzykrzać. Bardzo łatwo jest go spowolnić, chociarz niektórzy szczęśćiarze miewają tak że właśnie jedzą wszystko i to dwa razy niż my a i tak są szczupli. Im właśnie metabolizm działa bez zarzutów a na dodatek nie spowalnia. Ja wam podam najlepszy sposób na przyśpieszenie go.
Otóż co najbardziej przyśpiesza metabolizm?
Błonnik oczywiście. Jedząc jabłka różne warzywa można go przyśpieszyć, ale dla mnie najlepszy sposób to kupić sobie w sklepie za 8 zł takie płatki śniadaniowe z przeogromną ilością błonnika. Owszem smakuje jak drewno, ale bardzo przyśpiesza metabolizm.Sama wypróbowałam, sprawdza się świetnie.


Dziewczyny, jeżeli się odchudzacie to serdecznie to polecam. Ten smak drewna można zniwelować w pewnym stopniu jak popjię się mlekiem :D
Przejdźmy do następnej rzeczy czyli film.
Ostatnio oglądałam filmy ,,Lucy'' reżyserii Luc Besson
Wciągający bardzo film, łączy w sobie elementy kina akcji i science fiction. Na do datek gra w nim jedna z moich ulubionych aktorek Scarlett Johansson. Nie musze już pewnie pisać, że zagrała w nim genialnie. 
Ciekawostka dnia
Przepisy obowiązujące w stanie Idaho nakazują karać wszystkich, którzy chodzą po ulicach smutni.
HAHA poważnie. Zabjie kogoś i bede chodzic smutna i mnie nie ukarzą? :D

Na sam koniec jak zwykle pożegnam was mocną piosenką zespołu Brytyjskiego Little MixBrak komentarzy:

Prześlij komentarz